H.E.A.T.


High Energy Aerobic Training

Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem


Proč právě MAXERRUNNER ?


MAXERRUNNER je jedinečný mechanický pás, který díky patentu nemá ve fitness konkurenta. Jako jediný mechanický pás na světě může měnit sklon v průběhu celé lekce. Cvičící díky této technologii získává možnost ndividuálního nastavení přesně na míru a také obrovskou variabilitu, kdy pás věrně kopíruje terén reálného prostředí. Nesmíme ale také opomenout další výhodu, a tou jsou drobné válečky pod deskou, které vytvářejí absolutně kluzný povrch s minimalizací tření - necítíme žádný odpor stroje - cítíme jen reálnou kopii pravé chůze ve vnitřním prostředí. Ne nadarmo bývá MAXERRUNNER odborníky nazýván motorickou laboratoří. Je zkonstruován tak, aby věrně kopíroval venkovní prostředí a vytvářel ideální povrch pro přirozenou chůzi.


Hlavní výhody:

Mechanický pás - ovládáte ho Vy, výhradně Vaší vlastní energií, přirozeně pracujete na správném držení těla, kdykoliv můžete zastavit

Jednoduše ovladatelný - 3 ovládací prvky - pás MAXERRUNNER není překážkou, ale příjemný pomocník, např. k redukci hmotnosti

Věrně simuluje chůzi v přirozeném venkovním prostředí - dokáže aktivně pracovat na zlepšování stereotypu chůze

Prospěšný pro zdraví nejen Vašich nohou - válečky umístěné pod pásem Vám jemně masírují chodidla a tím i aktivuje lymfatický systém k větší odolnosti organismu


Co je to H.E.A.T. Program ?

H.E.A.T. Program je možno vysvětlit pouze jedním jediným slovem a tím je "CHŮZE". Hned na začátku je třeba říci, že pohybová aktivita H.E.A.T. Programu je zcela unikátní a je určena pro VŠECHNY bez rozdílu věku a kondice. Je nejen pro mladé, trénované, hubené a vytrvalé. Kondiční chůze je určena pro každého, kdo se sebou chce něco dělat, kdo chce být zdravý a kdo se chce prostě cítit dobře. Jedná se o pohybovou aktivitu, která se od ostatních liší svou vyjímečností v tom, že spočívá jen v obyčejném a nejpřirozenějším lidském pohybu. Tudíž ji zvládne každý, kdo umí chodit. H.E.A.T. Program můžeme nazvat jako brána do světa pohybu, aktivita se kterou můžete získat ztracenou kondici či zdolat i Vámi vytyčenou - vysněnou horu.


Proč zvolit právě H.E.A.T. Program a ne jiné cvičení ?

I přesto, že je podstata tohoto cvičení tak jednoduchá, má opravdu velké účinky na náš organismus. Tím, že je chůze pro člověka naprosto přirozená, nemusíte se bát o své klouby ani páteř. Naopak - tím, že tělo nemusí odolávat žádným nárazům ze skákání, či odporové zátěže z levného chodeckého pásu apod., a i přesto je vytvářena pohybová činnost; kloubní aparát, páteř a svalový aparát dostávají tu nejlepší možnou péči.

Jedná se o skupinové cvičení chůzí na speciálním pásu Maxerrunner. Ovládání pásu je naprosto jednoduché, má pouze tři ovládací prvky. Díky tomu, že je pás mechanický, řídíte si náročnost chůze sami. Nemusíte se tedy bát, že se pás rozjede rychle a nebo chůze bude obtížná. Celá lekce, která trvá cca 45 minut, je vedena instruktorem, který má za úkol pro Vás být pouze průvodcem - nikdy Vám nikdo nepřikazuje, jak máte jít. To je vždy jen a pouze na Vás. Protože každý máme možnost volby a můžeme si vybrat svou cestu. Pomocí hudby, která je na lekci si můžete zvolit Váš motivační vrchol.

  • Určete si, co od lekce očekáváte a podle toho jděte.
  • Chcete hubnout?
  • Chcete posílit svou fyzickou kondici?
  • Chcete se naučit správně dýchat?

Jakýkoliv Váš cíl je splnitelný, stačí jen uzpůsobit intenzitu, rychlost chůze a volbu techniky. Naštěstí toto rozhodnutí není jen na Vás, ale se vším Vám pomůže vyškolený profesionální instruktor - personál.


Úplně na začátku je třeba říci "NIČEHO SE NEBOJTE A PROSTĚ POJĎTE" !

Opravdu se není čeho obávat, jedná se o obyčejnou chůzi, nikdo Vás nebude nutit dělat něco, co nechcete.

Pár věcí ale budete potřebovat. Určitě doporučuji pohodlnou obuv (nejlépe běžeckou tréninkovou, dnes už koupíte za přijatelnou cenu kvalitní botu). Dále nezapomeňte na dostatek tekutin (nejlépe v láhvi s ventilem, abyste nemuseli zastavovat kvůli otevírání vršku). Jelikož se asi dost zapotíte, vezměte si určitě ručník. No a samozřejmostí je pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte dobře (nejlepší je z funkčního materiálu odvádějící pot - inspiraci najdete na www.heatprogramstore.cz).